منوی اصلی
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
درباره

هیچ دعائی بالاترازاین نیست که خدا ما را از خودش دور نکندوهیچ دردی هم بالاترازدردهجران نیست .
اگر می گویند ذکر کنید ، منظور این نیست که یک تسبیح دستمون بگیریم و بگوییم: یا الله ، یا رحمان ، یا رحیم و ... ،اسم ببریم! اینها ذکر نیست. ذکر اینست که او در کل زندگی ما حضور داشته باشه. اگر یک اسم خدا جمیل است، پس باید در معماریمان باشد، توی رفتارهایمان باشد، تو لباسمون باشد تو ظاهر و باطنمون باید باشد، تو صحبت کردنمون باید باشد. کو جمیل!؟ که تو می گویی من ذاکرم! هر کس ذاکر نباشد به اسماء الله زندگیش سخت می شود، معیشتش تنگ می شود .
جستجو
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
وصیت شهدا
وصیت شهدا
کاربردی

در آستانه روز دانشجو؛

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در آستانه روز دانشجو با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان ازجمله دانشگاه فنی وحرفه ای استان لرستان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

نباید مقابل فساد و مسائل انحرافی سکوت کرد.

امام جمعه خرم‌آباد، : دانشجویان می توانند آینده را دگرگون، آرمان ها و ایده ها را عملی کرده، تحول معرفتی ایجاد و نابسامانی های سیاسی را اصلاح کنند.

دانشجویان، اندیشه‌های رهبری را مهم بدانند


آستانه روز دانشجو؛

آیت الله میرعمادی با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان لرستان ازجمله دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه ای استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 در آستانه16 آذر روز دانشجو، آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، با جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
میرعمادی در این دیدار صمیمانه، در سخنانی گفت: مطالبه‌گری، استکبارستیزی، اخلاص و صراحت لهجه از ویژگی‌های دانشجویان است که باید آن را در دانشگاه‌های استان لرستان تقویت کرد.
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش کلیدی دانشجویان در پیشرفت و توسعه کشور اظهار داشت: برخی از افرادی که مدیران را نقد می کنند در آینده مدیر می شوند که باید با روحیه جهادی نقش آفرینی نمایند.
امام جمعه خرم‌آباد، تصریح کرد: دانشجویان می توانند آینده را دگرگون، آرمان ها و ایده ها را عملی کرده، تحول معرفتی ایجاد و نابسامانی های سیاسی را اصلاح کنند.

دانشجویان، اندیشه‌های رهبری را مهم بدانند

آیت الله میرعمادی، ادامه داد: امروز کشور به دانشجویانی نیاز دارد که در تراز انقلاب اسلامی بوده و اندیشه های رهبری را مهم بدانند.
میرعمادی گفت: دانشجویان باید در حوزه دین فردی مومن، انقلابی با اندیشه الهی و عمل ولایی و در حوزه علم نیز کوشا، خلاق، صاحب ایده و تولید کننده باشند.
سید احمد میرعمادی با اشاره به اینکه اردوهای جهادی همواره مورد تاکید و حمایت بوده، بیان کرد: قشر دانشجو باید در عمل انقلابی، اهل مقاومت، خستگی ناپذیر و خودباور باشد.

تشکل‌های دانشجویی لرستان، جذب حداکثری داشته باشند

نماینده رهبری در لرستان، رویش نسل جوان بعد از پیروزی انقلاب در همه عرصه ها را بسیار چشمگیر عنوان کرد و گفت: تشکل های دانشجویی باید مدافع آرمان ها در فضای دانشگاهی، بازوان قوی برای نماینده ولی فقیه بوده و با ایجاد انگیزه، جذب حداکثری داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: همواره ارتباط خود را با مردم حفظ کرده ام و نامه های ارسالی در کمترین زمان پاسخ داده خواهد شد چراکه روش ما نقد منصفانه و تایید مسئولانه مدیران است.

نباید مقابل فساد و مسائل انحرافی سکوت کرد

امام جمعه خرم‌آباد، گفت: نباید برابر فساد، ضعف و نقاط انحرافی سکوت کرد اما باید مراقب بود فضای نمازجمعه با نقد مداوم مدیران تنش زا نشود چراکه طرح هر مساله ای در نماز جمعه به صلاح نیست.

مصلحت اندیشی، عامل لغو کنسرت بانوان در خرم‌آباد بود

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به جلوگیری از برگزاری کنسرت بانوان در خرم‌آباد، تریح کرد: چندی پیش قرار بود که کنسرت یک خانم برای بانوان در خرم‌آباد برگزار شود که لغو شد، یکی از دلایل لغو آن، مصلحت اندیشی مسوولین بود، چراکه مدیران باید به دنبال اصلاح جامعه باشیم.

نصیحت به مدیران باید با رعایت اصل امر به معروف و نهی از منکر صورت گیرد

وی بیان کرد: در صورت توجه نکردن برخی مدیران به نصایح و نقدهای دلسوزانه باید موضوع در ملاعام و به نحوی عنوان شود که با رعایت امر به معروف و نهی از منکر بتوان از بروز ناهنجاری ها جلوگیری کرد.

نباید انتقادها مانع سرمایه‌گذاری در لرستان شود

سید احمد میرعمادی در پایان با تاکید بر انتقاد کارشناسانه و دلسوزانه، گفت: انتقاد باید به نحوی مطرح شود که فرصت های استان همچون سرمایه گذاری از دست نرود، لذا در عین حال نباید از خطاها نیز چشم پوشی کرد. علی ایحال امیدوارم فضای استان فضایی آرام همراه با نقد منصفانه از سوی جوانان و همه دلسوزان باشد.
گفتنی است در آستانه روز دانشجو، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های استان، با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد، دیدار و گفت‌و‌گو کردند